Grindų laminatas butui

Įsirenginėjant nauja butą arba tiesiog norint atsinaujinti, svarbu susidėti pagrindinius kriterijus, kas jums svarbiausia ir ką norėtumėte pakeisti. Daug lengviau yra susimąstyti, kokios senosios grindų dangos sąvybės netenkino ir kaip norėtumėte gyventi šiandien. Renkantis laminatą, ypatingai bute, reikia atsižvelgti ir į tai, kad būtų parenkama gera danga, nes tokiose erdvėse labai dažnu atveju iškyla sunkumų darant remontą dėl įvairiausių priežąsčių, netgi kaimynų. Taigi, kokį laminatą rinktis bute?

Jeigu teikiamas prioritetas estetikai

Nors laminato spalvų paletės ir raštų pasirinkimas milžiniškas, reikia nusipiešti mintyse savo buto interjero viziją ir nenupirkti laminato bet kokios spalvos. Žinoma, yra daug atvejų, kuomet tenka ne prie norimo interjero derinti grindų dangą, tačiau prie laminato dizaino visą interjerą. Siekiant to išvengti, rekomenduotina pagalvoti arba pasitarti su specialistu dėl jaukaus namų interjero, o tada galvoti, visgi kokį laminatą rintis bute?

Butas savaime suprantamas simbolis kaip asociacija su urbanistika, naujovėmis ir miestietišku gyvenimo būdu. Siekiant būtent tokio įvaizdžio vertėtų pagalvoti apie laminatą su lygiu sujungimu, kuris preciziškai lygus, suteiks erdvės pojūtį, ypatingai tinkamas variantas, jeigu buto plotas labai mažas. Toks laminatas puikiai tarnaus, jeigu sulaukiama nedaug svečių ir mėgstama vienuma.

Buto stilistika gali būti priešinga miestietiškumui ir atitikti išskirtinumo kriterijų, renkantis labiau provincijos stiliaus, šiai dienai labai naujoviškai pritaikoma butuose laminatą su grioveliu. Laminatas su grioveliu labai dera su moderniu interjeru, įnešant jaukumo jausmą į namus, o parenkant kontrastingą spalvą, galima atrasti dar neregėtų dizaino derinių. Atsakant sau į klausimą kokį laminatą rinktis bute, laminatas su grioveliu puikiai tiks šeimininkams, kurie dažnai sulaukia svečių.

Klasikinis laminato variantas tikriausiai daugelio pasirinkimas, ir skirtas teims, kurie pasitiki laiko patikrintais variantais. Labai įdomus interjero pasirinkimas atsispindi klasikinio laminato skirtinguose įvaizdžiuose, o pasirenkant klasiką ir akmens masės, marmuro pavidalą laminate, galima į interjerą įnešti kiek daugiau egzotikos.

Jeigu teikiamas prioritetas praktiškumui

Ekologiška grindų danga atitinka visus standartus ir kriterijus dėl praktiškumo. Laminato dangą bute rekomenduotina rinktis ekologišką, kuri greitai nenusidėvės, bus lengviau ją prižiūrėti negu įprastą. Tokia grindų danga yra puikus pasirinkimas renkantis tarp ilgaamžiškumo ir estetikos, nes galima pasirinkti iš itin natūraliai atrodančių natūralaus laminato dizainų ir spalvų. Ekologiškas laminatas suteikia butui prabangos ir jaukumo jausmą nenaudojant natūralios medienos, kuriai reikalinga priežiūra, taip sutaupant pinigų ir laiko, kas šiais laikais ir yra skubančių žmonių pagrindinis kriterijus.

Ekologiško laminato suderinamumas tarp jauno žmogaus stilistinio požiūrio ir turinčio šeimą tikrai sutaps, nes natūralumas atneša į butą daug mieste trokštamos organikos, suteikia ne tik šilumos jausmą, bet ir toks laminatas prisitaiko prie esančios temperatūros bute, nepraranda natūralios šilumos vaikštant ar netgi ropojant grindų danga. Taigi, ar padėjome atsakyti į klausimą, kokį laminatą rinktis bute?