Prekių pristatymas

e-parduotuvėje NaturFloor ( NaturFloor el. parduotuvę administruoja UAB "Domavita" ) įsigytas prekes savo transportu arba UAB Raben siuntų tarnyba pristatome visoje Lietuvoje: tiek didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Telšiai, Tauragė, Marijampolė, Utena), tiek bet kuriame kaimelyje pirkėjo nurodytu adresu per 14 darbo dienų nuo gauto apmokėjimo, telefonu arba el. paštu su pirkėju suderintu laiku.

PASTABA: prekių pristatymas ir prekių sunešimas į vidų derinami atskirai. Sunkiasvorės prekės sunešamos į pirkėjo namus tik suderinus iš anksto, kitu atveju sunkiasvorės prekės pristatomos "iki durų", t.y. iškraunamos pirkėjo nurodytu adresu, tačiau nėra sunešamos į vidų, būtina pasirūpinti prekių paėmimu bei sunešimu. Jeigu nėra galimybės patiems pasirūpinti prekių paėmimu bei iškrovimu, būtina iš anksto informuoti ir susitarti dėl tokios paslaugos.

Taip pat prekes galite pasiimti patys UAB "Domavita" parduotuvėse, esančiose:

Alytuje - Kepyklos g. 17

Vilniuje - Kuršių g. 2

*IŠ ANKSTO UŽSAKOMŲ PREKIŲ PRISTATYMO TERMINAS BUS ATSKIRAI SUDERINTAS SU PIRKĖJU TELEFONU ARBA ELEKTRONINIU PAŠTU.
*JEIGU PREKĖS SANDĖLYJE NĖRA IR PAPILDYMO TERMINAS UŽTRUNKA ILGIAU NEI 14 DARBO DIENŲ, KLIENTAS APIE TAI IŠ ANKSTO YRA INFORMUOJAMAS.

Gavę prekių siuntą privalote patikrinti, ar nepažeista siuntos būklė. Jeigu prekių siunta buvo pažeista, tai pažymėkite prekių perdavimo-priėmimo dokumente (sąskaitoje-faktūroje). Priėmus prekes ir pasirašius prekių perdavimo-priėmimo dokumentą be pastabų, patvirtinama, kad prekių siunta nebuvo pažeista ir tinkamai pristatyta.

Prekių grąžinimas

1. NaturFloor pirkėjai (vartotojai) turi teisę nenurodę priežasties atsisakyti prekės pirkimo ir pardavimo sutarties, pranešę apie tai pardavėjui raštu per 14 dienų nuo prekės pristatymo. Prekės grąžinimo išlaidas turi padengti pirkėjas. Gavę grąžintą prekę ir įvertinę jos kokybę, per 14 dienų nuo raštiško pranešimo apie pirkimo ir pardavimo sutarties atsisakymą gavimo, grąžiname pirkėjui pinigus už prekę ir jos pristatymo išlaidas. Jei grąžinama tik dalis pirktų prekių, pristatymo išlaidos negrąžinamos.
2. Pirkėjo teisė atsisakyti elektroninėje parduotuvėje su pardavėju sudarytos prekių pirkimo ir pardavimo sutarties netaikoma: sutartims dėl pagal specialius vartotojo nurodymus pagamintų prekių, kurios nėra pagamintos iš anksto, ir kurios gaminamos, atsižvelgiant į vartotojo asmeninį pasirinkimą ar nurodymą.
3. Prekes, kurių pirkėjui nepatinka forma, dydis, spalva, modelis ar komplektacija pakeičiame arba priimame atgal per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos UAB „Domavita“ parduotuvėse, esančiose Kepyklos g.17, Alytuje arba Kuršių g. 2, Vilniuje.
4. Pirkėjas gali pasinaudoti prekių grąžinimo teise, jeigu prekė nebuvo naudojama, ji nesugadinta ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimų, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, negalima laikyti esminiais prekės išvaizdos pakeitimais.
5. Jeigu įsigyta prekė neatitiko kokybės reikalavimų, pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke, atitinkamai sumažinti prekės kainą arba grąžinti už prekes bei jų pristatymą sumokėtus pinigus per 14 dienų nuo prašymo pateikimo. Prekės turi būti grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje. Taip pat turite pateikti originalią prekės sąskaitą faktūrą bei užpildytą ir pasirašytą grąžinimo formą, kurioje turite nurodyti prekių grąžinimo priežastį. e-parduotuvėje įsigytų prekių grąžinimo formą gausite kartu su prekių siunta. Jeigu turite papildomų klausimų, prašome kreiptis Kontaktuose nurodytu el. pašto adresu arba telefonu.