NaturFloor siūlo ne tik platų ekologiškų grindų dangos asortimentą, bet ir kokybišką klasikinį grindų laminatą.

Klasikinis grindų laminatas yra vienas populiariausių grindų dangos pasirinkimų visame pasaulyje. Jos yra nesudėtingai paklojamos, lengvai prižiūrimos ir turi aukštus atsparumo rodiklius. Tai kokybė lengvai prieinama kaina.

Platus grindų dangos dizaino pasirinkimas leidžia realizuoti visas stiliaus idėjas atitinkamai pagal kiekvieno kliento poreikius. Naujausi technologiniai sprendimai leidžia sukurti įvairaus dizaino grindis, kurios gali priminti net natūralią medieną ar akmens masės dangą, blizgiu ar matiniu paviršiumi, su ruoželiais ar be jų. Taip pat, plati spalvų paletė bei raštų gausa leidžia įgyvendinti įvairiausius interjero sprendimus, skirtingose namų erdvėse.

Laminuotos grindys yra kokybiškos bei patvarios, todėl tinka bet kurioms patalpoms: svetainei, miegamajam, vaikų kambariui, virtuvei ar ofisui, kur vyksta intensyvus judėjimas. Norint būti tikriems, kad laminuotos grindys bus tvirtos, atsparios drėgmei, trinčiai, dėmėms bei dilimui patariama atsižvelgti į laminato atsparumo klasę.

—Miegamojo grindims patartina naudoti AC3 23 ar AC3 31 klases. Ši patalpa viena ramiausių, kur nėra didelės apkrovos bei grėsmės sunkiai pažeisti grindų dangą, todėl vidutinės atsparumo klasės laminatas yra puikus bei praktiškas pasirinkimas;
—Vaikų kambariui, svetainei bei koridoriui – AC3 31 ar AC4 32 klasės. Šiose patalpose vyksta daugiausia judesio, todėl aukštas atsparumo rodiklis užtikrins, kad laminatas bus tvirtas, neišsivaikščios ir nenusidėvės dėl dažnos jo apkrovos;
—Virtuvei, kaip ir bet kuriam ofisui tiesiog būtina AC4 32 klasė. Šiose erdvės daug laiko praleidžiama viename taške ar judama nuolatinėje vietoje, todėl aukščiausios klasės laminuotos grindys užtikrins, kad vietos kuriose nuolat stumdomos kėdės ar daugiausia vaikščiojama, nenusidėvės, bus sunkiai pažeidžiamos ir laikui bėgant neims skirtis nuo kitų laminato vietų. Be to, toks laminatas bus labai atsparus drėgmei.

NaturFloor siūlomas kokybiškas ir patvarus klasikinis laminatas yra pritaikytas šildomoms grindims. Šios dangos yra pažymėtos specialiu gamintojo ženklu, nurodančiu, kad grindų laminatas tinkama šildomoms grindims, laikantis bendros tendencijos – kai nėra viršijama 27ºC -28 ºC laipsnių temperatūra. Šildomos laminuotos grindys turėtų būti AC4 32 klasės, ne mažiau 8mm storio, o po jomis reiktų tiesti specialų Thermo paklotą. Taip sureguliuojama šiluma, užtikrinamas geras jos pralaidumas ir laminato ilgaamžiškumas.


NaturFloor klasikinis laminatas yra aukštos kokybės, iš patikimų gamintojų ir su ilgamete garantija.

PRIMAFLOOR laminuotos grindys iš Vokietijos pasižymi aukštu atsparumu trinčiai todėl yra tinkamas bet kokios patalpoms tiek namuose, tiek komercinės paskirties. Jos turi kokybišką surinkimo sistemą, kuriai nereikia naudoti klijų, todėl grindys gali būti perrenkamos.
UPLINE KRONO išskirtinės kokybės laminatas, su itin stipriu kraštų sujungimu, kuris sukuria nepriekaištingą ir vientisą grindų išvaizdą. Šis pasirinkimas bus tiek praktiškas, tiek sukuriantis unikalų interjero dizainą.
MASTERFLOOR austriškas laminatas, tinkamas tiems, kas svajoja apie natūralios medienos grindų įspūdį.
Negalintys apsispręsti, koks grindų laminatas tinkamiausias, siūlome nemokamas specialistų konsultacijas internetu arba atvykus į ,,Domavita’’ parduotuves.
Pasirinktas prekes galima įsigyti Vilniuje ir Alytuje - ,,Domavita’’ parduotuvėse. Arba užsisakyti internetu, o prekių pristatymas bus įvykdytas per 14 darbo dienų, pirkėjo nurodytu adresu didžiuosiuose miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Tauragė, Marijampolė, Utena, Jonava) ir mažiausiuose kaimeliuose.

Turite klausimų? Kreipkitės: kontaktai