Neretai įsirenginėjant naują vonią arba remontuojant senąją, susiduriama su problema, o kartu ir klausimu, į kurį būtina atrasti atsakymą: kokias grindis pasirinkti? Atrodytų, kad grindų pasirinkimas yra išties didelis, kiekvienas gali rinktis iš skirtingų spalvų, tekstūrų ir net stilių, tačiau surasti ne tik patinkančias, bet ir kokybiškas grindis kartais gali užtrukti. Ypač tada, kai joms yra keliami aukšti reikalavimai.

Dažniausiai norima, kad vonios grindys būtų būtinai atsparios drėgmei. Taip pat svarbu, kad jos lengvai valytųsi, būtų tinkamos grindiniam šildymui, nekauptų dulkių, nereikalautų daug priežiūros ir prie viso to – atrodytų stilingai bei moderniai. Tiek daug reikalavimų keliama anaiptol ne be reikalo. Juk grindų danga turi tarnauti daug metų, kad nereikėtų išmesti papildomų pinigų ir laiko pakartotiniam jos keitimui.

Laminatas drėgnoms patalpoms

Neretai pagalvojus apie vonios grindis prieš akis iškyla plytelės. Vis dėlto, naujausios technologijos leidžia rinktis nebūtinai jas. Vienas iš įdomiausių ir daugeliui galbūt neįprasčiausių sprendimų – laminatas drėgnoms grindims arba kitaip ekologiškas laminatas.

Ekologiško laminato privalumai:

  • Ekologiškas laminatas yra natūralus, tai reiškia, kad pagamintas iš natūralių medžiagų. Būtent tai užtikrina faktą, kad šis laminatas sumažina alergijos tikimybę, yra tinkamas vaikams ir alergijų turintiems žmonėms.
  • Tai laminatas drėgnoms patalpoms, kadangi jį galima dėti visose patalpose, tiek miegamajame, tiek ir vonioje. Jis atsparus drėgmei, yra patvarus, negirgžda ir net veikia kaip garso izoliacija.
  • Stilingas ir tinka prie bene kiekvienų namų dizaino. Ekologiško laminato asortimentas išties platus tiek spalvų, tiek ir raštų atžvilgiu.
  • Šio tipo laminatas tinkamas šildomoms grindims. Pasirinkę jį, be jokių problemų, namuose galite turėti kokybę, stilių ir šilumą viename.

 

Laminatas drėgnoms patalpoms tikrai yra geras sprendimas vonios kambariui. Jeigu dvejojate, ar jums kyla papildomų klausimų – susisiekite su naturfloor.lt komanda, kuri patars ir į juos atsakys.