Renkantis laminuotas grindis daugumai visuomet iškyla klausimas - rinktis su grioveliu ar be griovelio? Didžiausia baimė paprastai būna, ar į griovelius neprisirinks purvo, ar bus lengva valyti, ar per griovelį neprasiskverbs drėgmė. Dažniausiai tai yra mitai, renkantis kokybiškas laminuotas grindis griovelis yra privalumas dėl kelių priežasčių:

* laminuotos grindys su grioveliu atrodo stilingiau;

* grioveliai būna hermetiški ( renkantis kokybiškas laminuotas grindis ) ir į juos purvo neprisirenka, dauguma yra minimalūs, vos pastebimi;

* pagrindinis laminuotų grindų su grioveliu privalumas yra tas, kad laminatas neišsivaikšto per siūles laikui bėgant, mažiau pastebimi pažeidimai, kampelių nudaužymai, ypač tai aktualu klojant laminatą ant šildomų grindų.

Laminuotas grindis lygiu sujungimu patartina kloti į miegamuosius, vaikų kambarius, kur mažesnis intensyvumas. Klojant laminatą be griovelio į svetainę, virtuvę, prieškambarį ar kitas didesnio intesyvumo patalpas, rekomenduojama rinktis ne mažiau 8 mm storio, stipriu užraktu, kad būtų kuo mažesnė tikimybė laminatui laikui bėgant išsivaikščioti.

Paminėtina, jog griovelių būna įvairių: klasikinis V4 formos iš visų keturių pusių, išilginis užapvalintas ir užlaminuotas ( sukuria ilgų natūralių grindlenčių įspūdį ), išilginis gilus užlaminuotas griovelis ( sukuria ilgų natūralių grindlenčių įspūdį ), pastarieji išilginiai laminuoti grioveliai taip pat nepraleidžia drėgmės.

 
 Ekologiškos laminuotos grindys lygiu sujungimu.

 
 Ekologiškos laminuotos grindys išilginiu V grioveliu. Natūralių grindlenčių dizainas.

 
 Ekologiškos laminuotos blizgios grindys užapvalintu išilginiu grioveliu.